Lot Valley

de directe omgeving biedt bezoekers verrassende en magnifieke ontdekkingen.

Aan de voet van het dorp Saint Cirq Lapopie langs de Lot-vallei slingert het prachtige jaagpad van Bouziès, uitgehouwen in de rots, waarlangs u te voet of per boot kunt wandelen.

In de meanders van de Lot-vallei ligt ook het kasteel van Cenevieres, wiens bezoek de bezoeker onderdompelt in de geschiedenis van de renaissance tot op de dag van vandaag. Verder stroomafwaarts ingekapseld in een lus van de Lot kun je de stad Cahors en de beroemde Valentré-brug verkennen.

U bevindt zich halverwege Cahors en Figeac, steden van kunst en geschiedenis die beide een aantrekkelijk architecturaal erfgoed bieden. Voor Cahors zijn het bezoek aan de oude stad, de essentiële Valentré-brug en het uitzicht vanaf de Mont Saint Cyr essentieel.

De Cahors-wijngaard (zwarte wijn) strekt zich uit ten westen van de stad en u kunt de verschillende kastelen proeven die deel uitmaken van de rivier.

Figeac neemt je mee door zijn Champollion-museum in het oude Egypte. Terwijl deze middeleeuwse steegjes een aantal pittoreske architectonische details onthullen.

Previous slide
Next slide

Je zult het pittoreske dorpje Calvignac ontdekken, gelegen op een heuvel, met adembenemende uitzichten.

Verderop in de vallei van de Lot wacht het stralende stadje Cajarc, de geboorteplaats van Françoise Sagan en Georges Pompidou, op je. Je kunt een pauze nemen op het terras van Moulino, een restaurant dat bekend werd door de sketch van Coluche.

Je zult genieten van het passeren van de sluizen tussen Cahors en Saint Cirq Lapopie en van het bewonderen van de Lot-vallei vanaf de botenpromenades die de Lot doorkruisen.